Proszę czekać...
zamknij
Twojatorba - nagłówek

Ferpol - Sprawdź ofertę odzieży ochronnej

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 16.12.2015
Firma Ferpol.pl to sklep internetowy gdzie klienci mogą znaleźć szeroki wachlarz produktów. Specjalizujemy się w produktach i akcesoriach roboczych (np. rękawic), które są niezbędne do wykonywania wydajnej pracy. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości buty ochronne, odzież bhp oraz szeroki zakres produktów zapewniających bezpieczeństwo w trakcie pracy. Z ofertą naszego sklepu możesz zapoznać się na naszej witrynie internetowej lub w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Skierniewicach.

Odzież ochronna

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksowym wyposażeniem firm w produkty mające na celu zapewnienie właściwej ochrony pracowników przed zagrożeniami w miejscu pracy. Naszym klientom zapewniamy między innymi odzież ochronną, która pochodzi od ponad 20 największych na świecie, renomowanych producentów artykułów BHP. 

Nasza firma posiada również własną szwalnię, która pozwala nam zapewnić wykonanie odzieży na miarę. W ramach kategorii produktów odzież ochronna zapewniamy naszym klientom między innymi odzież odblaskową, w tym między innymi kamizeli, koszulki, spodnie, bluzy, kurtki, polary, ubrania przeciwdeszczowe, a także komplety ubrań. 

W ramach asortymentu odzieży specjalistycznej zapewniamy naszym klientom również odzież wodoodporną, kwasoodporną oraz trudnopalną, ESD, spawalniczą, HCCC przeznaczoną dla przemysłu spożywczego. 

Zapewniamy również wygodne zakupy za pośrednictwem naszego internetowego sklepu BHP, w którym jesteśmy w stanie zapewnić fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich ubrań.

http://www.ferpol.pl/odziez-ochronna-7458124
Adres:
M.C.Skłodowskiej 98
WWW:
Kod:
96-100
E-mail:
kontakt@ferpol.pl
Miasto:
Skierniewice
Telefon:
46 832 80 20
GPS     N: 51° 58' 45"     E: 20° 9' 53"

Jak dojechać do firmy Ferpol?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Nowe trendy wśród torebek damskich

Stara i niezmienna pozostaje jedynie funkcja torebek. Od wieków panie noszą w nich wszystko to, bez czego czują się niepewne, gdy są poza domem. Torebki są niezbędne.