Proszę czekać...
zamknij
Twojatorba - nagłówek

Obuwie robocze dla profesjonalistów - Ferpol

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 16.12.2015
Firma Ferpol.pl to sklep internetowy gdzie klienci mogą znaleźć szeroki wachlarz produktów. Specjalizujemy się w produktach i akcesoriach roboczych (np. rękawic), które są niezbędne do wykonywania wydajnej pracy. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości buty ochronne, odzież bhp oraz szeroki zakres produktów zapewniających bezpieczeństwo w trakcie pracy. Z ofertą naszego sklepu możesz zapoznać się na naszej witrynie internetowej lub w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Skierniewicach.

Obuwie robocze

Nasza firma ma w swojej ofercie między innymi odzież, buty a także akcesoria do ochrony dróg oddechowych, oczu czy głowy. Ponadto, oferujemy gaśnice, apteczki, oraz narzędzia warsztatowe. Nasz duży wybór produktów oraz świetne ceny sprawiają, że na pewno będzie zadowolony z wizyty w naszym sklepie.  

Ważnym elementem naszej oferty jest obuwie robocze. Wchodząc na naszą stronę internetową znajdziecie szeroki wybór najbardziej popularnych kategorii. Wśród nich są trzewiki, buty ocieplane i gumowe a także półbuty i sandały. Oferujemy również buty profilaktyczne oraz akcesoria do tychże butów. Dzięki szerokiemu wyborowi klient może znaleźć komfortowe obuwie robocze, które ułatwi mu pracę i zapewni niezbędną ochronę. 

Szeroki wybór marek oraz bardzo dobra jakość wykonania to gwarantują. Sprawdź więcej na naszej stronie internetowej pod adresem:
http://www.ferpol.pl/buty-robocze-2503603
Adres:
M.C.Skłodowskiej 98
WWW:
Kod:
96-100
E-mail:
kontakt@ferpol.pl
Miasto:
Skierniewice
Telefon:
46 832 80 20
GPS     N: 51° 58' 45"     E: 20° 9' 53"

Jak dojechać do firmy Ferpol?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Nowe trendy wśród torebek damskich

Stara i niezmienna pozostaje jedynie funkcja torebek. Od wieków panie noszą w nich wszystko to, bez czego czują się niepewne, gdy są poza domem. Torebki są niezbędne.