Proszę czekać...
zamknij
Twojatorba - nagłówek

Odzież robocza - Hurtownia BHP Ferpol - Sknierniewice

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 16.12.2015
Firma Ferpol.pl to sklep internetowy gdzie klienci mogą znaleźć szeroki wachlarz produktów. Specjalizujemy się w produktach i akcesoriach roboczych (np. rękawic), które są niezbędne do wykonywania wydajnej pracy. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości buty ochronne, odzież bhp oraz szeroki zakres produktów zapewniających bezpieczeństwo w trakcie pracy. Z ofertą naszego sklepu możesz zapoznać się na naszej witrynie internetowej lub w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Skierniewicach.

Hurtownia BHP

Ferpol.pl to wysokiej jakości hurtownia bhp, która oferuje szeroką paletę produktów. Zapewniamy naszym klientom najlepszej jakości usługi. Jeśli chcesz kupić produkty takie jak odzież ochronna albo robocza, to nie znajdziesz lepszej niż w naszym sklepie. Oferujemy koszule, spodnie, buty oraz kombinezony. 

Sprzedajemy także odzież specjalistyczną jak choćby chroniącą przed ogniem, kwasem czy wodą. Oferujemy również środki higieniczne (ręczniki, mydła). Ponadto, oferujemy akcesoria ochronne typu rękawice, maski, kaski i gogle. 

Nie wolno zapomnieć, że nasza hurtownia bhp to także szeroki wybór akcesoriów takich jak narzędzia, pachołki czy gaśnice i apteczki. Dbamy o każdy aspekt BHP. Wybierając nas macie pewność, że znajdziecie tu wszystkie niezbędne rzeczy. 

Dodatkowym atutem naszej firmy jest fakt, że posiadamy świetnie zaprojektowaną stronę internetową, która zapewnia wysokiej jakości, szybkie i proste zakupy. Odwiedź nas aby się o tym przekonać już dzisiaj. Gorąco zapraszamy do współpracy z nami i odwiedzenia witryny internetowej Hurtowni Ferpol
Adres:
M.C.Skłodowskiej 98
WWW:
Kod:
96-100
E-mail:
kontakt@ferpol.pl
Miasto:
Skierniewice
Telefon:
46 832 80 20
GPS     N: 51° 58' 45"     E: 20° 9' 53"

Jak dojechać do firmy Ferpol?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Nowe trendy wśród torebek damskich

Stara i niezmienna pozostaje jedynie funkcja torebek. Od wieków panie noszą w nich wszystko to, bez czego czują się niepewne, gdy są poza domem. Torebki są niezbędne.