Proszę czekać...
zamknij
Twojatorba - nagłówek

Bogata oferta obuwia robocze - Ferpol

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 16.12.2015
Firma Ferpol.pl to sklep internetowy gdzie klienci mogą znaleźć szeroki wachlarz produktów. Specjalizujemy się w produktach i akcesoriach roboczych (np. rękawic), które są niezbędne do wykonywania wydajnej pracy. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości buty ochronne, odzież bhp oraz szeroki zakres produktów zapewniających bezpieczeństwo w trakcie pracy. Z ofertą naszego sklepu możesz zapoznać się na naszej witrynie internetowej lub w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Skierniewicach.

Buty robocze

Ferpol.pl to nowoczesny sklep internetowy, który umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zakupów produktów potrzebnych do pracy roboczych i ochronnych. Nasza oferta jest bardzo bogata i przejrzysta. Nawigując po naszym sklepie z łatwością znajdziecie takie produkty jak odzież ochronna czy buty ochronne. 

Oferujemy szereg akcesoriów do ochrony przy pracach na wysokościach a także do ochrony głowy czy oczu. Ferpol.pl dba o to, aby oferta zawierała jedynie produkty z najwyższej półki w konkurencyjnych cenach. W trakcie pracy bardzo ważna jest ochrona i komfort stóp. 

Dlatego też oferujemy różne buty robocze skierowane do rozmaitych typów wykonywanej pracy. W naszej ofercie znaleźć więc można zarówno buty gumowe i z PCV jak i trzewiki. 

Oferujemy buty ocieplane a także skierowane do pracy w szpitalu buty profilaktyczne. Ponadto, oferujemy półbuty i sandały. Znajdziecie u nas także akcesoria niezbędne do ochrony i eksploatacji butów. Wszystko podzielone na zgrabne i jasne kategorie plus szeroka gama producentów. Jest w czym wybierać.

http://www.ferpol.pl/buty-robocze-2503603
Adres:
M.C.Skłodowskiej 98
WWW:
Kod:
96-100
E-mail:
kontakt@ferpol.pl
Miasto:
Skierniewice
Telefon:
46 832 80 20
GPS     N: 51° 58' 45"     E: 20° 9' 53"

Jak dojechać do firmy Ferpol?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Nowe trendy wśród torebek damskich

Stara i niezmienna pozostaje jedynie funkcja torebek. Od wieków panie noszą w nich wszystko to, bez czego czują się niepewne, gdy są poza domem. Torebki są niezbędne.